Comfort Duett® je malá, snadno ovladatelná pomůcka, která okamžitě vyřeší srozumitelnost poslechu při běžné konverzaci, telefonování  nebo sledování televize.

Nasaďte si uši!

Comfort Duett

Chytrá technologie a mikrofon zabudovaný uvnitř zařízení Comfort Duett zachytí důležité zvuky, zejména řeč, a pošle zesílený a ostrý zvuk prostřednictvím sluchátek do uší.

You can also reach me at

facebook

Díky své kapesní velikosti bude Comfort Duett nenápadný, kamkoliv půjdete!

Comfort Duett

Novinka v oblasti doplňků pro nedoslýchavé!

FAQ

Otázky a odpovědi

Pro koho se Comfort Duett hodí?

Comfort Duett je určen dospělým, kteří mají problém se sluchem, především s porozuměním řeči, a z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí mít sluchadla. Dělá Vám problém rozumět rodině při návštěvách? Je pro Vás náročné domluvit se na úřadech či u lékaře? Poté by Comfort Duett mohl být řešením právě pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat a Comfort Duett si vyzkoušet.    

 

Kolik Comfort Duett stojí?

Aktuální cenu naleznete v e-shopu www.audiodum.cz. Comfort Duett je audiovizuální pomůcka, na jejž pořízení lze žádat přípěvek na Úřadu práce. 

Jak se Comfort Duett používá?
Jednoduše. Comfort Duett s připojenými sluchátky stačí zapnout, sluchátka si nasadit a zesílit zvuk, jak potřebujete. Comfort Duett umožňuje i pokročilá nastavení dle Vašich individuálních potřeb - např. zvýraznění tónů, zesílení zvuku více na jednom z uší. Také obsahuje zámek kláves, nemusíte mít strach, že si nastavení nechtěně upravíte. Comfort Duett je napájen 2 dobíjecími bateriemi, které se nabíjejí v základně. V případě potřeby lze napájet i běžnými AAA bateriemi. 

Sluchadlo nebo Comfort Duett?

Rozhodnutí je vždy individuální a závisí na mnoha faktorech. Nezoufejte, stačí nás kontaktovat a my s Vámi Vaši situaci projdeme a doporučíme vhodné řešení. 

®

®

Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.